Заходи музею у листопад 2024

До музею в листопаді 2024! 

 

 

1-30/11 Музейні години у ЗОШ м. Кам'янець-Подільського

Пропонуємо музейні тематичні заходи для дошкільнят, учнів, студентів, освітян / для замовлення і реєстрації 067 304 75 73

(до відзначення Дня Гідності та Свободи, до Дня пам’яті жертв Голодомору)

 

01-14/11 Колективна виставка робіт студентів Кам`янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв «Мистецтво на межі перемоги», Виставкова зала

 

02/11 Лекція-презентація громадського діяча, доктора політичних наук, професора Миколи Томенка «Як утвердити український світ і очиститися від російського у воюючій державі?», Ратуша

07-30/11 Виставка робіт майстрині-витинанкарки Ольги Негоди-Бучковської, Галерея мистецтв 

 

15-30/11 Персональна виставка живопису і графіки Віталія Залуцького АРТсезон, Виставкова зала

 

01-30/11 Виставка «Юхим Сіцінський: незабутнє ім’я Поділля» , Галерея мистецтв

Виставка присвячена 165-річчю від дня народження видатного українського історика, археолога і культурного діяча та одного з засновників Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Захід відзначає значний внесок Юхима Сіцінського у розвиток дослідження та збереження історичної спадщини Поділля. На виставці представлені рідкісні архівні матеріали, які висвітлюють життєвий шлях і діяльність вченого. Серед експонатів — фотографії Сіцінського, його особисті записники, трудова книжка та запрошення на археологічні з’їзди.

Окрему увагу приділено його діяльності як одного з засновників Кам’янець-Подільського музею. Виставка дає змогу глибше зрозуміти значення Сіцінського для розвитку історії та археології регіону. Експозиція відображає важливі моменти його наукової та громадської діяльності.

Цей захід є своєрідним вшануванням пам’яті видатного українця, котрий залишив вагомий слід у культурному житті Поділля.

 

01-30/11 Виставка картин з приватної колекції родини Щербань «Місто – це безліч унікальних поглядів», Галерея мистецтв

Виставка наповнена неймовірними роботами українських та закордонних майстрів, закоханих в красу наших краєвидів.

Добірка картин невипадкова, тут ми бачимо дорогі серцю власників колекції (та й кожному з нас) місцини Поділля, тихі вулички Кам'янця-Подільського, невеличкі будиночки і пишні архітектурні споруди, розкішні сади і поля.

Виставка представляє глядачу наше місто, Кам'янець-Подільський, через призму бачення різних художників. Живописні полотна тут відіграють роль чарівного люстерка, крізь яке ми можемо поглянути на звичне нам місто у різні пори доби, року, та навіть у різні епохи. Внутрішній погляд митців відкриває нам зовсім інший вимір знайомих краєвидів – поетичні подільські пейзажі, пишні натюрморти, надихаючі сюжетні сцени, все це дозволяє нам глибше відчувати, пробуджує емоції і ностальгічні настрої.

 

01-30/11 Виставка «Історія дослідження Бакотського печерного монастиря», Музей старожитностей

На виставці будуть представлені археологічні матеріали та наукові публікації з фондів Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, які розкриють всі етапи досліджень Бакотського печерного монастиря від 1889 до 2018 року. Дізнаєтесь про роль корифея української історичної науки В.Б. Антоновича в цих дослідженнях. Матимете змогу побачити побутові та культові речі давнього населення цієї території.

 

01-30/11 Виставка «Закодовані мрії» майстрині народної вишивки Світлани Макаренко та її учениць, Галерея мистецтв

Тут зібрані речі, оздоблені вишивкою, притаманною різним куточкам України: пано, сорочки, рушники, подушки, доріжки, серветки, книжки, новорічні іграшки, карта України та інші. Зібрані вони за роки творчої роботи з дітьми. Найцікавіші та рідкісніші давні візерунки та техніки в них проживаються і розкриваються дуже сучасно.

 

01-30/11 Виставка робіт студентів коледжу культури і мистецтв «Індикатор мистецьких відчуттів», Галерея мистецтв

До експозиції увійшли вироби, виконані у найрізноманітніших техніках декоративно-прикладного мистецтва. Зокрема, на виставці можна побачити серію розписаних скляних ваз та керамічних тарілок, розпис тканини, іконопис, оригінальні писанкові композиції, прикраси та вироби з бісеру, витинанки та об’ємні вироби з паперу, роботи виконанні гачком, художня обробка металу, оздоблення виробів шкірою,  та поєднання різних технік виконання виробів декоративно-прикладного мистецтва

 

01-30/11 Виставка  «Алегорії козацького письма Бориса Негоди», приурочена 80 річниці з Дня народження Заслуженого Художника України Бориса Негоди, Галерея мистецтв

 

01-30/11 Виставка «Виставка «ЩЕДРИК Story», Ратуша

На виставці  представлено унікальні документальні раритети з історії «Щедрика» та його англомовного бренду – колядки «Carol of the Bells» з колекції Анатолія  ПаладійчукаПостійні експозиції:

 

Постійні експозиції: