Заходи музею на вересень 2023

До музею в вересні 2023! Що подивитись?

01-14/09 Персональна виставка творчих робіт Евеліни Горанської "Грані таланту", Виставкова зала


"Я дуже люблю малювати і вчитись чомусь новому. Тому картини в мене написані в різних техніках. Але особливе місце в моєму серці займає малювання епоксидною смолою". 

 

 

12-30/09 Відкриття виставки «Глиняні боги Трипілля», Музей старожитностей

 

Виставка присвячена 130-річчю відкриття трипільської культури і відзначенню Днів європейської спадщини. Культурний комплекс Кукутень-Трипілля – це один з найяскравіших проявів життя ранніх землеробів епохи енеоліту, що охопив у V–III тис. до н.е. площу трьох сучасних східноєвропейських країн: Румунії, Молдови та України.
Колекція антропоморфних трипільських статуеток Кам’янець-Подільського музею нараховує понад 120 експонатів зібраних на території Хмельницької області.

 

 

14-30/09 Виставка зразків вишивки XIX ст. «Код нації», Галерея мистецтв


Під час виставки Ви зможете ознайомитися зі зразками вишивки з колекції Юхима Сіцінського зі старих рушників та сорочок. Вам будуть презентовані альбоми повітів Ушицького, Летичівського, Могилівського, Брацлавського, Проскурівського, Кам’янецького повітів – з усієї Подільської губернії XIX ст. 
На даний момент такими експонатами цікавляться наші місцеві майстрині, які за зразком старих вишивок виконують свої сучасні роботи.

 

15-28/09 Персональна виставка живопису Анни Сушарник-Кравець «І стане раєм дім мій, на землі», Виставкова зала

Уже тривалий період часу, у своїй творчості, художниця працює над темою українського саду, в ній закодована метафора про міць, дух, традиції, культуру, побут українців, про любов, красу, шану до своєї землі. Сад біля хати свідчить про любов до місця свого, до своїх предків, до майбутніх поколінь.

 

 

 

15-28/09 Виставка творчих робіт Василя Савчука та Дмитра Мотрія «Коди емоцій», Галерея мистецтв

 

 

27/09 Квест «Кamianets travel» до Міжнародного дня туризму

 

Якщо впевнені, що знаєте все про Кам'янець -Подільський , тоді запрошуємо прийняти участь у квесті "Кamianets travel" з нагоди Міжнародного дня туризму (27 вересня)
Ваші знання, креативність - наші призи і подарунки!

Умови:

Реєстрація обов'язкова, відкрита з 25.09.2022 р.,10 .00. дедлайн - 18.00.
26.09. 10.00 -12.00 учасники отримують  по 15 завдань на Viber, Telegram.
Дедлайн прийому відповідей 26.09.2022, до 18.00.
Визначення переможців по кількості правильно виконаних завдань.
Підсумки квесту 27.09.2022,  на сторінці музею у ФБ.

Переможців чекають призи і подарунки від музею.
Реєстрація  обов“язкова.

 

27/09 Екскурсія «Шляхами 7 народів» до Міжнародного дня туризму

 

Пропонуємо безкоштовну екскурсію Старим містом Кам`янця-Подільського.

 

01-30/09 Виставка дипломних робіт студентів коледжу культури і мистецтв «Ретроспектива образів і вражень», Галерея мистецтв

 

Це дипломні і курсові роботи студентів виконані впродовж 20 років – від 2002 по 2022 рік виконання. Роботи що представленні на виставці показують весь спектр захоплень, досліджень, переживань, студентів. Вони відображають етнографічну спадщину та історичні події в Україні, легенди місцеві та різних народів світу, розкривають характери літературних образів та відтворюють особистий стан душі студента, показують захоплення творчістю відомими художниками та зображають мистецькі об’єкти з історії світового та українського мистецтва, а також змальовують багато інших тем та завдань.

 

01-31/08  Тематична виставка до 125-річчя кам`янецького художника Олександра Грена «Подолянка», Галерея мистецтв

 

На виставці представлені творчі роботи митців виконаних у різних техніках з власним баченням подільської дівчини-жінки «Подолянки».

 

01-31/08 Виставка «Кам`янецькі ноти і крила Щедрика», Ратуша

 

 На виставці  представлено унікальні документальні раритети з історії «Щедрика» та його англомовного бренду – колядки «Carol of the Bells» з колекції Анатолія  Паладійчука

 

Постійно діючі виставки музею