Заходи музею у січні 2024

До музею в січні 2024! 

 

01-31/01  Виставка «Оригінальний експонат» вироби Полонського заводу ХХ ст. , Галерея мистецтв

 

Фондова колекція Кам’янець-Подільського музею налічує більше 2500 керамічних виробів, частину якої становлять  фаянсові статуетки Полонського художнього заводу кераміки – один із найстаріших на Україні. А його високохудожня продукція отримала всесвітнє визнання. 


01-11/01 Перша персональна виставка фотографа Віктора Попіля «Па-де-де», Галерея мистецтв

 

Експозиція охоплює 30 фоторобіт, створених у період з 2010 до 2023 року. Цією виставкою автор залучає відвідувачів і відвідувачок до споглядання краси людського тіла. Натхненні класичними творами мистецтва або ж вихоплені з буденної реальності, образи повертають до пошуків великого Ідеалу, мало не втраченого у XXI столітті.

 

01-16/01 Колективна виставка Art Star House, Виставкова зала

 

Колективна виставка творчих робіт створених дітьми, дорослими та групами ВПО у студіях живопису, ліпки та різних технік декоративно-прикладного мистецтва при StarHouse. Створені роботи як дітьми, які займаються образотворчим та декоративно-прикладним мистецтвом так і дорослими і дітьми що вперше спробували виконати мистецьку роботу.
Представлений олійний, акварельний та акриловий живопис, вироби з вовни, розписи по кераміці, роботи виконані у змішаних техніках та арт-терапевтичні.

 

17-22/01 Акція Meseum Selfie Day2024.

Розмістіть 17 січня 2024 прикольні селфі зроблені в експозиціях музею, це можуть бути нові фото чи зроблені десятиліття тому! Позначте хештегом #MuseumSelfie #MuseumSelfieKP2024 Чиї фото наберуть найбільше вподобайок отримають подарунок. Не бійтесь жартувати та бути смішними, проявіть креативність та здобудьте купу лайків! 

 

 

12-31/01  Персональна виставка графіки і живопису Василя Савчука «Surprises of fate», Галерея мистецтв

 

 

17-31/01  Персональна виставка живопису Олега Мазурчака, Виставкова зала

 

 

26-31/01 Персональна виставка графіки і живопису Софії Шкіль «Один рік», учениця Іллі Лашка, Галерея мистецтв

 

 

01-31/01 Новий проект «Новорічний експонат»

 

 Кам'янець-Подільський історичний музей запрошує жителів міста до поповнення  фондів музею цікавими матеріалами на різдвяно-новорічну тематику.  Давайте разом будемо створювати сторінки історії нашого міста.  До цікавих матеріалів належать ялинкові прикраси, новорічні фото вашої родини ХІХ-ХХ ст., поштові листівки 20-60 років ХХ ст. Усі матеріали потраплять до музейної колекції та будуть експонуватися, а активні учасники отримають безкоштовні квитки до нашого музею!

 

01-31/01 Виставка дипломних робіт студентів коледжу культури і мистецтв «Ретроспектива образів і вражень», Галерея мистецтв

 

Це дипломні і курсові роботи студентів виконані впродовж 20 років – від 2002 по 2022 рік виконання. Роботи що представленні на виставці показують весь спектр захоплень, досліджень, переживань, студентів. Вони відображають етнографічну спадщину та історичні події в Україні, легенди місцеві та різних народів світу, розкривають характери літературних образів та відтворюють особистий стан душі студента, показують захоплення творчістю відомими художниками та зображають мистецькі об’єкти з історії світового та українського мистецтва, а також змальовують багато інших тем та завдань.


 

01-31/01 Виставка «Кам`янецькі ноти і крила Щедрика», Ратуша

 

 На виставці  представлено унікальні документальні раритети з історії «Щедрика» та його англомовного бренду – колядки «Carol of the Bells» з колекції Анатолія  Паладійчука