Заходи музею у лютому 2024

До музею в лютому 2024!

02-20/02 Виставка робіт студентів, випускників, викладачів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва КПНУ імені Івана Огієнка до 20-річчя створення кафедри

07/02 Презентацій туристичного путівника Дмитра Ващука та Ігора Старенького «Кам’янець литовський», Ратуша

Книжкове видання стосується історії нашого міста другої половини XIV – першої третини XV  ст.  – княжої резиденції Коріатовичів, столиці Подільського князівства. Проаналізувавши писемні джерела та матеріали археологічних розкопок, виокремлено 16 архітектурних пам’яток, які мають пряме відношення до зазначеного періоду. На основі отриманого, зокрема, вибудовується і тематичний історико-туристичний маршрут. Видання буде корисним науковцям, освітянам, поціновувачам історичного минулого Кам’янця-Подільського та України, туристам, а також стане у нагоді при підготовці навчально-методичних матеріалів.

15-21/02 Квест «Знайди свій скарб у Камянці» до міжнародного дня екскурсовода

Чому у середньовічному Кам'янці будували будинки не вище 3-4 поверхів, де жив кам'янецький кат Вишньовський, куди впала діжа із золотом, яку вивозили турки з міста? Знаєте відповіді на ці запитання, тоді запрошуємо до участі у квесті в рамках відзначення Міжнародного дня екскурсовода - 21 лютого

Умови:

Реєстрація обов'язкова, відкрита з 15/02 - 19/02/23, до 9.00.

19/02, 10.00 -12.00 учасники отримують по 15 завдань на Viber, Telegram.

Дедлайн прийому відповідей 20/02/23, до 18.00.

Визначення переможців по кількості і швидкості виконаних завдань.

Підсумки квесту 21/02 на сторінці музею у ФБ.

Переможців чекають призи і подарунки від музею. Реєстрація 0673047573, вайбер, телеграм.

17-18/02 «Екскурсійний вікенд» до міжнародного дня екскурсовода

Запрошуємо гостей та жителів міста на безкоштовні екскурсії  Старим містом.
Обов'язкова реєстрація за попереднім записом.

Контактний телефон Туристично-інформаційного центру: 067 67 012 68.

20/02 Виставка творчих робіт молоді спільноти «Квітка на камені» та «Діти сонця» міжнародного руху «Віра і світло», Виставкова зала

21/02 Персональна виставка живопису Єлизавети Бойчун "Моє для душі", Галерея мистецтв

28/02 Брейн - ринг «Кам'янець і Магдебурзьке право», Ратуша

29/02 Виставка експонатів за результатами археологічних досліджень музею у 2023 році, Музей старожитностей

01-29/02 Персональна виставка графіки і живопису Софії Шкіль «Один рік», учениця Іллі Лашка, Галерея мистецтв

01-29/02 Новий проект «Новорічний експонат»

Кам'янець-Подільський історичний музей запрошує жителів міста до поповнення  фондів музею цікавими матеріалами на різдвяно-новорічну тематику.  Давайте разом будемо створювати сторінки історії нашого міста.  До цікавих матеріалів належать ялинкові прикраси, новорічні фото вашої родини ХІХ-ХХ ст., поштові листівки 20-60 років ХХ ст. Усі матеріали потраплять до музейної колекції та будуть експонуватися, а активні учасники отримають безкоштовні квитки до нашого музею!

01-29/02 Виставка дипломних робіт студентів коледжу культури і мистецтв «Ретроспектива образів і вражень», Галерея мистецтв

01-31/01 Виставка «Кам`янецькі ноти і крила Щедрика», Ратуша