Заходи музею у березні 2024

До музею в березні 2024!

01-31/03 Виставка оригінального експонату із фондів музею, Галерея мистецтв

У перший місяць весни Галерея мистецтв презентує гасову лампу* середини ХХ століття – предмет побуту, що користувався попитом в багатьох домівках десятиліття тому, був невід'ємною частиною життя. І наразі для старшого покоління він – лише спомин, для молодшого – своєрідне відкриття.

*Гасову лампу винайшли 1853 року в Бориславі місцеві аптекарі Ян Зег та Ігнатій Лукасевич

01/03 Виставка робіт Оксани Фльорчук «Весна квітами сміється» оригінального експонату із фондів музею, Галерея мистецтв

06/03 Персональна виставка робіт Олексія Леонова "Молитва в скульптурі", Виставкова зала

За період з 2001 року відбулось понад 100 всеукраїнських та зарубіжних мистецьких персональних виставок Олексія, а роботи архітектора знаходяться у більш ніж 50 країнах світу.

08/03 Виставка «Кобзар – крила національного духу», до 210 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (1814–1861), Галерея мистецтв

21-24/03 Квест для школярів «Кам’янець і Магдебурзьке право»

Скільки ратуш було у середньовічному Кам'янці, де знаходився "обжорний" ряд, що є головним атрибутом міста, що отримало магдебурзьке право - якщо знаєш відповіді на ці питання, запрошуємо стати учасником квесту для школярів.

Умови: Реєстрація обов'язкова, відкрита з 21.03-22.03 до 20.00

23.03,09.00-11.00 - учасники отримають по 15 завдань на Viber, Telegram.

Дедлайн прийому відповідей - 24.03, до 18.00

Визначення переможців по кількості і швидкості виконаних завдань.

Підсумки квесту - 25.03, на сторінці музею Переможців чекають призи і подарунки від музею.

Реєстрація обовʼязкова 0673047573 телеграм, вайбер

1-31/03 Виставка експонатів за результатами археологічних досліджень музею у 2023 році, Музей старожитностей

1-31/03 Персональна виставка живопису Єлизавети Бойчун "Моє для душі", Галерея мистецтв

01-31/03 Виставка дипломних робіт студентів коледжу культури і мистецтв «Ретроспектива образів і вражень», Галерея мистецтв