Виставка творів викладачів дитячої художньої школи

У Кам’янець-Подільській виставковій залі 14 вересня відкрилась виставка «Безмежність уяви», де представлені твори викладачів Дитячої художньої школи.

Експозиція складається з графічних та живописних робіт, виконаних у різних жанрах і стилістиці: від реалістичних та імпресіоністичних пейзажів і натюрмортів до сучасної інтерпретації класики.

Експозиція «Безмежність уяви», налічує в собі різні бачення образотворчого мистецтва, проте це підкреслює високу кваліфікованість.

Внесок викладачів - Олени Савчук, Катерини Дегтяр, Тетяни Щербини, Ірини Бєлік, Оксани Фльорчук, Ольги Поритко, Івани Брензей, Світлани Українець, Христини Грабовської, Катерини Гоцуляк та Юлії Сабової у розвиток культури Кам’янця-Подільського неможливо переоцінити, адже з під їх опіки виходять майбутні майстри пензля.

Кожна викладачка має професійну освіту та працює у своїй власній, неповторній стилістиці.

Роботи Олени Савчук просякнуті символізмом, тут сплітаються українські традиції з модерном. У живописних творах Катерини Дегтяр проглядається майстерність та легкість виконання. Полотна Тетяни Щербини приклад класичного живопису. Ірина Бєлік в своїй творчості оспівує красу власного краю.

Побачити, щось нове у буденності вам допоможуть картини Оксани Фльорчук. Ольга Поритко своєю майстерністю наповнює академічний живопис фантазійністю. Творчість Івани Брензей сповнена лірики. Пейзажі Світлани Українець багаті на колорит.

Батіки, пастельні й акварельні роботи Христини Грабовської сповненні доброти, яку випромінює сама авторка. Катерина Гоцуляк працює в багатьох напрямках від живопису до витинанок. Графіка та живопис Юлії Сабової це нове віяння в художньому світі з містичним напиленням.