Виставка Ретроспектива образів і вражень

Виставка «Ретроспектива образів і вражень»

Циклова комісія «Образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв відкриває надзвичайно цікаву, об’ємну та змістовну виставку «Ретроспектива образів і вражень»  в Галереї мистецтв по вул. П’ятницькій.

Це дипломні і курсові роботи студентів виконані впродовж 20 років – від 2002 по 2022 рік виконання.

Роботи що представленні на виставці показують весь спектр захоплень, досліджень, переживань, студентів. Вони відображають етнографічну спадщину та історичні події в Україні, легенди місцеві та різних народів світу, розкривають характери літературних образів та відтворюють особистийстан душі студента, показують захоплення творчістю відомими художниками та зображаютьмистецькі об’єкти з історії світового та українського мистецтва, а також змальовують багато інших тем та завдань.

Крім надзвичайно різноманітної тематики, роботи представляють розмаїття технік виконання. Це і образотворчі техніки: живопис, графіка, гратографія та найновіша техніка – стрітарт. Та велике різномаїття декоративно-прикладних технік – традиційне ткацтво, техніка нетканого гобелену, витинанка, аплікація природними матеріалами, ниткографія,  розпис по склу, розпис тканини (батик), художня обробка шкіри, пірографія,  дрібна пластика, поєднання технік та особлива техніка ткацтва дротом.

Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку та в наш такий непростий час насолодитися образами, отримати багато вражень та загоїти душу мистецтвом.

Відкриття виставки відбудеться 7.03.23