Творчі роботи Світлани Колосовської

Запрошуємо на  виставку картин Світлани Колосовської!

3 вересня 1937 року на мальовничій Дунаєвеччині Хмельницької області народилася дівчинка Світлана. Зростала розумною, досить кмітливою, допитливою та енергійною. Дуже любила спорт та мистецтво. Змалечку займалася в різних творчих гуртках, любила шити, вишивати, гарно співала, а ще більше любила танцювати. Охоче займалася у танцювальному колективі. 


Найбільшою мрією Світлани було вивчитися та стати педагогом. В 1960 році мрія здійснилася. ЇЇ прийняли на роботу вчителем кулінарної справи та домоводства в Кам’янець-Подільську школу-інтернат №1. 
У 1964 році було збудовано загальноосвітню школу №15 і Світлану Олексіївну перевели на нову посаду. Вона стала працювати вчителем молодших класів.


Світлана Олексіївна любила малечу, їй подобалось не лише навчати їх наукам, а і прививати їм любов до мистецтва. Тому вона з радістю продовжила працювати вчителем трудового навчання. За гарну працю отримувала подяки та грамоти, а в 1986 році нагороджена відзнакою «Відмінник народної освіти України». Постійно приймала участь в організації виставок творчості учнів школи на святах рідного Кам’янця. Тоді саме і зародилася ідея створення картин за своєю унікальною технікою. Спочатку малюнок наносився на картон, а далі подріблена пряжа відповідного кольору голочкою викладається на клейову основу. Першими роботами були краєвиди рідного Кам’янця-Подільського. 


Вийшовши на пенсію, Світлана Олексіївна ще більше поринула у свою творчість. Так з’явилася серія натюрмортів з квітами.
Нажаль, цього року, 14 березня Світлана Колосовська відійшла у вічність. Але дуже хочеться, щоб її творчість порадувала наших українців і послугувала на користь нашим захисникам.

Виставка діє до 17 серпня 2022 року у Виставковій залі музею (вул. Соборна,29а).