#Твоя_історія_важлива!

#Твоя_історія_важлива! - збираємо експонати та спогади очевидців про війну.

 

"Тікаємо від війни вже вдруге. Перший раз у 2015 році, зі Сходу, і тепер ось, з міста виїхали 16 березня. Декілька днів спускались у підвал будинку, де жили, потім пішли до знайомої вчительки, яка мала приватний будинок, і там у підвалі було тепло. Страшно було, коли чули вибухи, коли вбили знайому дівчину-перукарку, коли їхали повз ворожі блок-пости" - ділиться з нами своїми враженнями Оксана, молода, приємна жінка із Запорізької обл. Саме для неї і її двох діток Кам'янець став тепер прихистком.

 

 

"Ми вже навчились розрізняти по звуку ракети і фосфорні бомби"- додає п'ятикласниця, відмінниця Полінка, донька Оксани, з якою ми поспілкувалися під час перерви дистанційного навчання у ЗОШ 16. "Коли, під час бомбардувань сиділи у підвалі, було таке, що я вже прощалася із життям"- каже дівчинка.

 

 

Картки внутрішньо переміщеної особи, талони на харчування та інші матеріали, вже як експонати передав до музею директор ЗОШ 16 В'ячеслав Ніколайчук. Саме ця школа стала одним із пунктів прийому переселенців. Спогадами про те, як приймали людей з перших днів війни і дотепер поділиться ще з нами і колектив школи.

 

 

Війна триває. Кожен свідомий українець своїми справами наближає ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ.
Збираємо спогади, експонати про війну по гарячих слідах.Сьогоднішня реальність - завтра це вже історія, яку маємо зберегти для майбутніх поколінь.

 

 

Розкажіть власну історію про війну в Україні, про реальні факти та особисті переживання війни, що розпочала росія проти Демократії, проти Свободи і Людства. Кожна Ваша історія стане частинкою тієї правдивої історії України XXI ст. для майбутніх поколінь.

Спогади можна писати у довільній формі, вказавши ПІБ, з власним підписом і датою і принести до музею. Також можна завітати до нас, і поспілкуватись із науковими працівниками, які зафіксують Ваші спогади.

Для тих, хто завітає до музею, буде можливість відвідати наші об'єкти (Старий замок, Галерея мистецтв, музей Старожитностей)

Тел.для довідок - 0673047573

ЯКЩО МАЄШ ЩО РОЗПОВІСТИ- НЕ МОВЧИ!