Конференція ЖИВА ІСТОРІЯ ТА ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА АРХЕОЛОГІЯ

Дякуємо учасникам Конференція «Жива історія та експериментальна археологія» та круглого столу «Експериментальна археологія і жива історія в Україні та досвід західних партнерів»! Ми почули виступи 36 науковців та дослідників про археологію та давні ремесла, використання та популяризацію живої історії.

Серед учасників доповідачі з Великої Британії, Ізраїлю та з різних областей України: Київської, Волинської, Черкаської, Житомирської, Харківської, Одеської, Львівської, Івано-Франківської та Хмельницької.

Загалом більше 80 небайдужих до минулого людей зібралось у приміщенні Галереї мистецтв аби долучитись до обговорення актуальних проблем експериментальної археології та живої історії.

Захід супроводжувався екскурсіями по об’єктам музею: Старому замку, «Музеї грошей» та «Музеї старожитностей».

Другого дня відбулась презентація книги київського археолога Сергія Тараненка «Пригоди Марка у княжому Києві». Наприкінці секційних засідань відбувся круглий стіл «Експериментальна археологія і жива історія в Україні та досвід західних партнерів».

На завершення конференції охочі долучились до практичної частини заходу, що передбачала представлення техніки розколювання кременю (співробітник Інституту археології НАН України Дмитро Ступак) та ознайомлення з реконструкціями середньовічних дерев’яних гусел (директор БФ «Дороги предків Володимир Ільків).

Щиро вдячні Департамент гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради за сприяння та підтримку.

Особлива подяка співробітникам музею, співорганізаторам ГО Чорна Галич, асоціаціі EXARC та компанії Web-Event Олена Дика за технічне забезпечення та високу якість трансляції.

P.S. І авжеж за якісний переклад подяка Zhevnyak Maxim

Завантажуйте наукові збірники